Mgr. Pavel Pospíšek

Zastupitel MČ Praha 9, sociolog, sportovní trenér dětí a mládeže

Věřím, že pokud se člověk něčemu věnuje s láskou, vždy si k tomu najde čas. Ve svých devětadvaceti letech se takto snažím věnovat svému okolí. Na Devítce, kde žiju a působím, za mnou stojí již několik projektů především v oblasti rozvoje vzdělávání, pohybové gramotnosti našich dětí či efektivního využívání digitálních technologií. Mám rád kreativní myšlení a výzvy, které přede mě práce v Zastupitelstvu Devítky staví a proto jsem otevřený i dalším tématům rozvoje městské části.

Kandiduju, protože mi záleží na tom, jak místo, kde žiji a působím, vypadá nejen dnes nebo na konci volebního období, ale jak bude vypadat za pět, deset nebo dvacet let. Pokud vám záleží na tom samém, věnujte prosím pár minut svého času, abyste si prošli náš web. Najdete zde naše programové priority i naše kandidáty, které považuji za kvalitní a myslím si, že si je #našeDevítka zaslouží.

Prahu 9 dnes známe jako “dobrou adresu”. Během práce v zastupitelstvu jsem poznal, jaké drobnosti jí brání stát se “skvělou adresou”. Rád bych Devítce tuto vizitku dopřál a nabízím tomu svůj elán a svěží vítr myšlení mileniálů.